Öne Çıkanlar KOBİLERE YÖNELİK MEVKA Bilgi ve Teknoloji Odaklı Üretim Mali Destek Programı Açıklandı Esnaflara Hijyen Eğitimi Verildi Karapınar Anadolu Gençlik Derneğinden Duyuru İlçemize Doğalgaz Geliyor

Bu haber kez okundu.

Mali Müşavir Ve Muhasebeciler İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Muhasebeciler olarak herkes gibi bizlerde zor dönemden geçtik. Şimdi yeniden birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Katılımlarınız için herkese teşekkür ederim” dedi. Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal , yaptığı konuşmada, Ramazan ayının kardeşlik, sevgi, hoşgörü ve dayanışma ayı olduğunu belirten , Başkan Erdal şunları kaydetti: "Ramazan, İslam'ın 5 şartının birlikte yaşandığı bir ay olarak, misafir olmanın, misafir etmenin özelliğini yaşadığımız bir aydır. Aynı zamanda arkadaşlarımızla bir araya gelerek, mesleki konuları ve diğer konuları da tartışma imkanı bulduğumuz güzel bir organizasyondur. İftar yemekleri ramazan ayında birlik ve beraberliğin üst düzeylere çıktığı anlardır. Bu programı düzenleyen Karapınar temsilciliğimize teşekkür ediyorum." İftar programına, İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, SMMMO Karapınar Temsilcisi Mustafa Aşıroğlu, İlçede faaliyet gösteren Muhasebeciler,Vergi dairesi ve SGK çalışanları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Proğramda hayatını kaybeden meslek çalışanları için hatim duası da yapıldı.Ayrıca meslek çalışanlarından 30 yılı dolduran Recep Yaşar Atabay 'a plaket verildi. mesleğe ilk adımlarını atan Muhittin Bayır İle Adem Salih İşleyen'e isimlikleri verildi.

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol