Öne Çıkanlar Meke Krater Gölü Kartpostallık Manzaralar Oluşturdu Başkan Yaka Birinci Sınıf Öğrencilerin İlk Karne Heyecanına Ortak Oldu Başkan Tartan ; Erkoyuncuyu Ziyaret Etti Kesmez Mahallesinde Şehitleri Anma ve Asker Uğurlama Programı Düzenlendi

Bu haber kez okundu.

LGS de Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirildi

Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Kaymakamı  Oğuz Cem Murat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ve Şube Müdürleri, Belediye Zabıta Müdürü Talip Karagöz, Okul Müdürleri ve öğrencilerin katıldı.

 Ödül töreninde konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Yaka “ Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) ilçemizde dereceye giren ilk 21 öğrenciyi ödüllendirdik. Çocuklarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Çok büyük bir ideal peşindeler. Kendilerine bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Aynı zamanda emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere okul müdürlerine, öğretmenlerine ve ailelerini de ayrıyeten tebrik ediyorum. Bu başarıda mutlaka ailelerinin, öğretmenlerinin, okul müdürlerinin ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çok büyük bir katkısı vardır. Karapınar Belediyesi olarak biz de bu zorlu pandemi sürecinde hem tablet dağıtımı hem EBA Destek Noktaları hem de deneme sınavlarında öğrencilerimize, eğitime destek vermeye ve her zaman öğrencilerimizin yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol