19 Ocak 2018 Cuma

Konya Gazeteciler Cemiyetinde Yeni Dönem

Konya Gazeticiler Cemiyeti Başkanlığı'na seçilen Sefa Özdemir, "Konya basını sesini her zaman çıkarmaya gayret göstermiş, asla şantajcı olmamıştır. Her zaman bir sorumluluk duygusu ile hareket etmiştir" dedi.

16 Mart 2015 Pazartesi 16:32
Bu haber 2046 kez okundu
 Konya Gazeteciler Cemiyetinde Yeni Dönem

Konya Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu, SMMMO konferans salonunda gerçekleşti. Tek liste ile girilen seçimlerde, Memleket Gazetesi sahibi Adem Alemdar başkanlık koltuğunu, Sun TV Genel Yayın Yönetmeni Sefa Özdemir'e devretti. Divan Kurulu Başkanlığı'nı Merhaba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rifat Tankut yaptı.

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Sefa Özdemir şunları söyledi:

"Konya basını Osmanlı'dan günümüze daima öncü olmuştur. Şehrimizin sorunlarına sahip çıkmış, bu sorunların çözümleri için önemli çalışmalar yapmıştır. Konya Gazeteciler Cemiyeti geçmişte de bugün de güzel işler yapmış ve yapmaya da devam edecektir. Son 12 yıllık süreçte Konya Gazetciler Cemiyeti olarak, o dönemde Aksaray'da olan Kerem İşkan da biliyor, Aksaray, Karaman ve Konya'yı STK'larını bir araya getirerek duble yolların yapılmasında öncü olduk. Mavi Tünel, YHT gibi konuları basınımız her zaman gündeme getirmiştir. Konya basınının öncü hizmetleri bu konuda devam etmiştir. Konya basını sesini her zaman çıkarmaya gayret göstermiş, asla şantajcı olmamıştır. Her zaman bir sorumluluk duygusu ile hareket etmiştir. Ülkemizdeki ve coğrafyamızdaki gelişmelere kayıtsız kalmamış, mazlumun yanında, zalimin karşısında olmuştur. Konya basınının öz güveninin korunması için çaba harcamıştır. Anadolu basının temsilinde de önemli görev üstlenmiştir" ifadelerini kullandı. Başkanlığını Sun TV Genel Yayın Yönetmeni Sefa Özdemir'in yaptığı yönetim kurulu listesi ise şöyle; Yönetim Kurulu (Asil): Mustafa Yenikaynak, Mustafa Ekmekçioğlu, İbrahim Büyükeken, Hüseyin Atak, Zeliha Bozdemir, Mehdi Demir, Hüseyin Topbaş, Hakan Markupçu, Ahmet Gökbaş, Mehmet Kayahan Yıldız, Duran Çölçü ve Rasim Atalay. Yönetim Kurulu (Yedek): İsa Gökhan Duysak, Ali Can Arslan, Muhammet Kencik, Suat Zeybek, Ömer Şeker, Mevlüt Çivi ve Muhammed Ali Kaya. Denetim Kurulu (Asil): Mithat Korkusuz, Atilla Memiş, Selahattin Mızrak. Denetim Kurulu (Yedek): Yadigar Güneş, Bedrettin Yalçın ve Ebru Mut. Onur Kurulu: Recep Çınar, Sabit Horasan, Abbas Öztürk, Ahmet Metin Torun, Zübeyir Dursun, Ali Saylam ve Fevzi Dinç. İstişare Kurulu: Durmuş Alagöz, Dursun Seyis, Mustafa Güden, Şirin Kabakçı, Cumali Koçak, Yunus Yılmaz, Tamer Tuncay, Metin Teker, Fikret Bayam. Federasyon Delegeleri: Kerem İşkan, Adem Alemdar, Mustafa Arslan, Lokman Koyuncuoğlu, Yasin Duysak, Ahmet Baydar ve Sefa Özdemir.

    Yorumlar

banner290
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YESİLPİNAR GAZETESİ - Karapinar'in Gercek Haber kaynagı - 10 Ocak 2018 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 19 Aralık 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV