Öne Çıkanlar Asfalt Yol Yapım Hazırlıkları Başladı Esnaf Suyu 2019 Fiyatlarından Kullanmaya Devam Edecek Karapınar Ziraat Odasını Ziyaret Etti Karapınar Belediyesi Doğaya Yem Bırakıldı

Bu haber kez okundu.

Fiği dağıtım törenine Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Başkan Yardımcısı Halil Aker, Belediye Daire Müdürlerinden Talip Karagöz, Hakkı Ceyhan, İbrahim Verim, Belediye Personeli ve çiftçiler katıldı.

Belediye Başkanı  Mehmet Yaka “Konya Büyükşehir Belediyemizin Tarımsal Destek Dairesinin çiftçilerimize yardım amaçlı dağıtmış olduğu Fiği’nin dağıtım törenindeyiz. Belediyecilik her alanda, fiziksel ve alt yapı da olduğu gibi yeni yasa ile tarımsal alanlarda da belediyelerin çiftçilerimize büyük destekleri var. Bu desteklerden bir tanesi de tohum yardımı. Bu tohum yardımı çerçevesinde hak eden vatandaşlarımıza fiğ dağıtımını gerçekleştiriyoruz. İnşallah yeni yılın bu vesileyle tüm çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını bereketli olmasını temenni ediyorum. Desteklerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol