Öne Çıkanlar Mustafa Şener Ortaokulundan Mezuniyet Töreni 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü Gerçekleştirildi İstiklâl Marşının Kabulünün 101inci Yılı Kutlandı Bir Tarla İçerisinde Kartal  Donmak Üzereyken Kurtarıldı

Bu haber kez okundu.

(KONESOB) Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Karabacak’ın hazırladığı listede yer alan ve denetim kurulunda görev verilen Ünver, konuyla ilgili yayınladığı kutlama mesajında şu cümlelere yer verdi: 08.05.2022 PAZAR günü yapılan KONYA ESNAF VE Sanatkarlar Odaları Birliği olağan genel kurulunda mevcut başkanımız Muharrem Karabacak güven tazelemiştir. Başkanımıza görevinde başarılar dileriz .  Karapınar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası olarak yeni yönetim kadrosunda bizlerede asil olarak yönetimde görev vermiştir. Birlik Başkanımıza Başkan vekilleri ve Ekibine teşekkür ederiz. Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Oda olarak tüm Esnaf ve Sanatkarımızın sorunları çözmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz Allah ım utandırmasın

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin yapılan genel kurulunda Karabacak’ın listesinde yer alan isimler ve görevleri şöyle:

Yönetim Kurulu: Emin Baranok, Osman Alp, Kadir Kağnıcıoğlu, Ahmet Şen, Yalçın Bozkır, Fikri Kurt, Niyazi Yavuzer, Feridun Göner.

Yönetim Kurulu yedek: Erol Karamanlı, Faruk Aydın, Mehmet Ünlügül, Arif Yeşildaş, Yusuf Ertuğrul, Erden Öztek, İbrahim Işık, Murat Petek, Adil Dönek.

Denetim Kurulu: Hilmi Aydın, Mehmet Günbaş, Ali Serdar Uzal, Ömer Dağ, Mustafa Ünver.

Denetim kurulu yedek: Abdullah Acıbadem, Mehmet Adil, Ahmet Zafer Çağlak, Muhammet Acar, Abidin Hüseyin Dilber

Disiplin Kurulu: Veyis Güçlü, Kenan Almaz, Ramazan Yalçınkaya, Muhlis Bülbül, Ramazan Kuşpınar

Disiplin Kurulu yedek: Cemal Kınaç, Levent Emir, Kadir Erölmez, Ramazan Söğüt, Mustafa Yazar

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol