Öne Çıkanlar Murat Kurum Bu Şehrin Öz Evladıdır Belediye Çalışanlarına Başkandan İftar Yemeği Yaş pancar posasının paketlenmesi Apakkaşı  Bölgesinde Trafik Kazası 4 Yaralı

Bu haber kez okundu.

Kaymakam Murat’tan Başkan Yaka’ya İadeyi Ziyaret

Kaymakam Oğuz Cem Murat iadeyi ziyareti kapsamında gerçekleştirdiği belediye ziyaretinde Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile ilçemiz konuşuldu. Ziyarete Kaymakam Oğuz Cem Murat, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Belediye Meclis Üyelerinden Mustafa Köklüsoy ve Erol Parlak katıldı.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, ilçemiz için arzu edilen projelerin hayata geçirilmesinde ilçenin bir bütün olarak sorunları sahiplenmesi ve çözüm odaklı hareket edebilmesi adına Kaymakamlık ve Belediye iş birliğinin önemli olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı ile sık sık bir araya geleceklerini vurgulayan İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Muratise; Belediye Başkanımızla el ele başarılı çalışmalarda buluşmayı ümit ediyorum” dedi. Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşme esnasında İlçeye ait konular üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Belediye Başkanı Mehmet Yaka, olumlu yaklaşımı ve ziyaretlerinden dolayı İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat’ateşekkür etti.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol