Öne Çıkanlar Çiftçi Bilgilendirme Toplantıları Davem Ediyor Hayırsever Vatandaş İki Kamyon Patetes Dağıttı Yeni Müfredat Tanıtım Toplantısı Yapıldı Karapınar Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İhaleye Çıkıyor

Bu haber kez okundu.

KATSO Yönetimi Banka Müdürleri İle Bir Araya Geldi

Toplantıya KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, KATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Bankası Şube Müdürü Bülent Acar, Halk Bankası Şube Müdürü Ali İhsan Yaman, Türkiye İş Bankası Şube Müdürü Engin Akdoğan, Finansbank Şube Müdürü Mehmet Pekçetin ve Denizbank Şube Müdürü Alper Yüksekdağ katıldı.

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, üyelerinden bankalarla ilgili birtakım sorunlar geldiğini ve bu sorunları karşılıklı görüşüp aşmak adına böyle bir toplantı düzenlediklerini söyledi. Mevcut şartlardan daha güçlü çıkabilmek adına banka temsilcilerinin de görüşlerini almak istediklerini açıklayan Başkan Sözen, "Mevcut şartlar belli. Bu şartlar içerinden en sağlıklı şekilde çıkabilmenin yollarını aramalıyız. Bu zorlukların altından çok rahat kalkacağımıza inancımız tamdır. Bunu da bankalar ve reel sektör omuz omuza vererek beraberce başaracağız" dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Servet 2 yıl önce

Benim tavsiyem bankalara para kazandırmayın.illede paraya ihtiyacınız varsa ziraat katılımı tercih edin.