Öne Çıkanlar Alman Turistler Acı Göle Hayran Kaldılar Sokak Sağlıklaştırması Projesi Başladı Karapınarda Kan Bağış Kampanyasına Yoğun İlgi Mehmet TARTAN Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Bu haber kez okundu.

 Karsiad: Kardeşliğimiz Zedeleniyor

Karapınar Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Şenol Mutlu, “Öncelikle içirişinde bulunduğumuz durumdan kimse memnun değildir. İlçemizde ve her yerde her kesimden gönüllüleri olan ve kamu yararına hizmet eden sivil bir harekettir. Bütün derdimiz, bağlı bulunduğumuz TUSKON’un da kuruluş amaçlarından olan verimliliği artırmak, işadamlarımızın dışa açılan pencerelerini artırmak ve katkı sağlamaktır. Bu amaç çerçevesinde KARSİAD olarak, ilçemizdeki kamu kurumları, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde çalışmaya özellikle önem vermekteyiz. Karalamalarla, iftiralarla kardeşliğimiz birlikteliğimiz zedelenecektir" dedi. Başkan Mutlu ayrıca KARSİAD faaliyetleri hakkında  bilgi verdi.

Hizmet Hareketi’nin bütün dünya tarafından kabul gördüğünü söyleyen KARSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Ramazan Kurtay ise, “Dünya adına hiçbir beklenti içine girmeyen, yıllarca çalışan ve bir evi dahi olmayan, dünyada barışı, kardeşliği, huzuru en çok isteyen Hizmet insanlarını huzursuzluğun sebebiymiş gibi göstermeye çalışmaktan, bu insanları rencide etmekten, kardeşlik hukukumuzu zedeleyen bu tür davranışlardan bir an önce vazgeçilmelidir. Bu insanlar rencide oluyorlar. Bu zamana kadar, her yerde destek ve takdir gören bu hizmet hareketinin bu dönemde nefret söylemlerinden vazgeçilerek yine aynı şekilde dostane tavırlar beklemekteyiz.” şeklinde konuştu.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
İLKER 8 yıl önce

ümmet için ne yapiyonuz, parasi olmayan dersane de okuyamiyor, israile bi kinama bile yok hep abd gdümünde.. ama sizi seviyoruz yukaridakileri başinizdakiler kullaniyor bu kadar samimi insani.. ve biz cemaat değil ümmetiz herşeyden öte lütfen aklinizi kiraya vermeyin , görmediğiniz bi adam- pensilvanya- sizi yönetmesin..