14 Aralık 2017 Perşembe

Karapınar'ın Tanıtımına Katkı Amacıyla Çekim Yaptılar

İstanbul'dan gelen Haber Türk Foto Muhabiri Akın Can, Konya Haber 42 Ajans sahibi Atilla Kocaoğlu, Konya Haber Türk temsilcisi Zafer Samancı birlikte Karapınar'a gelerek göllerin ve obrukların çekimlerini yaptılar.

17 Kasım 2017 Cuma 19:46
Bu haber 351 kez okundu
 Karapınar'ın Tanıtımına  Katkı Amacıyla Çekim Yaptılar
Karapınar'da Meke Gölü, Acı Göl ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne bağlı 8. Bölge Müdürlüğü korumasındaki Çıralı Obruğu Sulak alanı ile çevresindeki doğal olarak oluşan obruklardan Putur, ağopruk, çifteler, yarım, kızıl, derin, yarımoğlu obruklarını tanıtım amacı ile Drone aracılığıyle çekimlerini yaptılar ve Obruk civarında bulunan yayla sakinleri ile bir müddet sohbet ederek doğal olarak oluşan obruklardan tedirgin olup olmadıkları hakkında bilgi aldılar.
Haber 42 Ajans sahibi Atilla Kocaoğlu, Haber Türk Foto Muhabiri Akın Can, Haber Türk Konya Temsilcisi Zafer Samancı, yaptıkları çekimler Karapınar'ın tanıtımına katkı yapacağını, göllerdeki suların çekilmesine üzüldüklerini belirterek, önümüzde ki aylarda beklenen kar ve yağmurlarla beslenerek eski güzelliklerini kavuşacaklarını söylediler. 

MUSA CEYHAN

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV