Bu haber kez okundu.

Karapınar'da Protokol Camide Bayramlaştı

Kaymakam Oğuz Cem Murat Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Belediye Başkan yardımcısı Halil Aker, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve protokol üyeleri bayram namazını tarihi Sultan Camisi’nde vatandaşlarla saf tutarak kıldı.

Namaz öncesi vaaz veren Üniversite Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Aşkar sohbetinde bayramların kardeşlik duygularını canlandırdığını, toplumsal dayanışma ruhunu kuvvetlendirdiğini, merhamet, paylaşma, infak ve sabır gibi güzel hasletlerin hayatımıza daha da anlam kattığını söyledi.

Bayram namazı sonrası Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve diğer protokol üyelerinin vatandaşlarla bayramlaşmasında devlet ve millet bütünleşmesinin güzel örneklerinden birisi daha gelecek nesillerimize güzel bir örnek olarak aktarılmış oldu.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ahmet Birkul 7 ay önce

Değerli Yöneticiler, Çetmi Kentsel dönüşüm evleri artık teslim edilsin. Ev sahipleri kiraları aşırı yükseltti. Ev sahibim 800 liradan 1200 liraya birden artırdı kirayı. Kiralık ev yok, ama fırsatçı çok. İYİ BAYRAMLAR