Öne Çıkanlar Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencileri Viyana Yolcusu Karapınarda Protokol Camide Bayramlaştı Bilgi Yarışması Düzenlendi U–15 Takımı Eğitim Liginde ağabeylerinin Yolunda

Bu haber kez okundu.

Karapınar Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Biriminden Basın Açıklaması

Bu doğrultuda ulusal ve uluslararası proje çağrılarını takip ederek ilçemizdeki tüm paydaşlarımız ile iş birliği içerisinde projeler hayata geçirerek faaliyetlerimize devam ediyoruz.

KOP İdaresi Başkanlığının KOPTEYAP programına sunduğumuz "KOP Destekliyor Karapınar Acıgöl Lavanta ile Renkleniyor" adlı projemiz ile tıbbi ve aromatik bir bitki olan lavanta üretimini bölgemize tanıtacağız. Karapınar Kaymakamlığı, Karapınar Belediyesi, Karapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Selçuklu Üniversitesi Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksekokulu ve Karapınar İlçe Tarım Müdürlüğü ortaklığı ile yürüttüğümüz projemiz ile toprak ve su kaynaklarımızın etkin ve sürdürülebilir şekilde kullanımını sağlamak ve kadınlarımıza alternatif gelir kaynağı sağlayarak bölgesel kalkınmaya katkı sağlamak istiyoruz.

Proje faaliyetleri sürecinde her zaman destek veren Karapınar Kaymakamımız Sayın Oğuz Cem MURAT'A ve Karapınar Belediyesi Başkanımız Sayın Mehmet YAKA'ya şükranlarımızı arz ederiz.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol