Öne Çıkanlar Yetkililerce Maske Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler İZDES Heyeti Karapınar  Kaymakamlığını Ziyaret Etti Fevzipaşa Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti

Bu haber kez okundu.

Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Karne Hediyesi

Okulların yarıyıl tatiline girmesi dolayısıyla Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği polisleri yapılan ziyarette öğrencilere karne hediyesi olarak yarıyıl tatilinde okumaları için kitap hediye ettiler.

Çocukların eğitim-öğretim yılının ilk yarısını tamamlamaları dolayısıyla girecekleri tatilde kitap okumalarını aksatmamaları için öğrencilere çeşitli konuları içeren kitaplar vererek mutluluklarına ortak oldular. Polis memurları:  “Çocuklarımıza güzel ve verimli bir tatil geçirmelerini diliyoruz. Onlara tatilde eşlik edecek, okurken ilgilerini çekecek farklı kitaplar dağıttık. Polisler olarak onların sadece kötü anlarda değil her zaman yanlarında olduğunu bu vesileyle göstermek istedik ” dediler.

Öğrenciler böylesi bir günde yanlarında oldukları ve hediyeleri için polislere teşekkür ettiler.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol