Öne Çıkanlar Meke Krater Gölü Kartpostallık Manzaralar Oluşturdu Başkan Yaka Birinci Sınıf Öğrencilerin İlk Karne Heyecanına Ortak Oldu Başkan Tartan ; Erkoyuncuyu Ziyaret Etti Kesmez Mahallesinde Şehitleri Anma ve Asker Uğurlama Programı Düzenlendi

Bu haber kez okundu.

Karapınar Gençlik Merkezi Rize’ de

Gençlik ve Spor Bakanlığının ‘Kardeş Gençlik Merkezi Projesi’ kapsamında Bakanlık tarafından Karapınar Gençlik Merkezi ve Rize Gençlik Merkezi kardeş ilan edildi.

Gönüllü gençler Rize’de tulum ve horonla karşılandı, daha sonra Rize Vali Yarımcısı Gülhane Ozan SARI tarafından kabul edildiler. Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gülhan YILDIZ, Gençlik Merkezi Müdürü Yasin ÇAKMAKÇI gönüllü gençlere hediyeler takdim ettiler. Gönüllü gençler de  yöremizin  meşhur koyun yoğurdunu Vali Yardımcıısına İl Spor Müdürüne, Gençlik Merkezi Müdürüne ve personeline hediye ettiler.

Gönüllü gençler Rize Kalesini, Zil Kaleyi, Çat Vadiyi Ayder Yaylasını, Çaykur Fabrikasını ve dağ başını gezerek hoşça vakit geçirdiler.

Gezi sonrası görüşlerini bildiren Gençlik Merkezi Müdür V. Muhammed Ali KARAKUL: Bu tür faaliyetlerle gençlerin farklı coğrafya ve kültürleri tanıma imkanı bulduklarını, iki Gençlik Merkezi gençlerinin akranlarıyla tanışmaları, kaynaşmaları ve kültürel alışverişte bulunmaları amaçlanıyor.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol