Öne Çıkanlar MAYIS 2017 TÜKETİCİ FİYATLARI ENDEKSİ Belediyenin Kurduğu Oyun Grupları Çocukları Sevindiriyor Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alında

Bu haber kez okundu.

Karapınar Belediyesi Kamulaştırma İşlemlerine Devam Ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Başkan Yardımcısı Halil Aker ile Pancar Ziraat Bölge Şefi Remziye Yiğit ve personellerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra yapılan kamulaştırma alanında da incelemelerde bulundular.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka bu konuda şunları söyledi. “Mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş’ye ait ilçenin adalet mahallesi gürler caddesinde pancar bölge şefliğinin kullanmakta olduğu alanın kuzey batı köşesinin işlek bir cadde üzerinde olması ve yeni sanayi esnafının çokça kullandığı yol güzergahında olması ve görüş mesafesine engel olması nedeniyle hem trafik açısından hem de can güvenliği açısından tehlike arz etmesi nedeniyle trafik gidiş geliş güzergahını rahatlatma amacıyla kamulaştırma işlemi gerçekleştirildi. Bu kamulaştırma yapılan alanın yol içerisinde kalan kısmının da asfaltlama çalışması yapılacağını belirten Başkan Yaka, Belediye olarak diğer mahallelerimizde de kamulaştırma çalışmalarımız devam etmektedir. Yaptığımız kamulaştırma çalışmaları da halkımız tarafından takdirlekarşılanmaktadır” dedi.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol