Öne Çıkanlar Yetkililerce Maske Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler İZDES Heyeti Karapınar  Kaymakamlığını Ziyaret Etti Fevzipaşa Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti

Bu haber kez okundu.

Kan Bağışı Hayat Kurtarır- Bir Kan Üç Can

Konya Büyükşehir Belediyesine ait Selimiye Külliyesi, Karapınar Millet Kıraathanesinde 18-65 yaş arasında sağlıklı kişiler tok karna, kimlik ve kimlikleri ya da kimlik bilgilerinin yerine geçecek olan belgelerle gelerek kan bağışında bulunmaktadırlar.

16 Mart 2020 Pazartesi günü Kan bağışı sorgulama formunu dolduran vatandaşlar Konya Kızılay Kan Merkezi görevlileri Dr. Naim Hikmet KALKAN, Hemşireler Fatma DOĞAN, Bahar POLAT, Fatma ARSLAN, Fahrettin ÖZTÜRK denetim ve kontrolünde Karapınar Millet Kırathane sorumlusu Memiş HAVUTCU ve Karapınar Kızılay Gönüllü Üyesi Hikmet ÖZSOY'un duyurusu ile kan bağışında bulundukları görüldü. 16 Mart Pazartesi günü vatandaşlarımız tarafından 20 Ünite kan bağışı yaptıkları tespit edildi.

17 Mart Salı günü ise Konya Kızılay Kan Merkezi görevlisi Dr. Seyit Ali AKMEŞE, Hemşireler Havva AĞIL, Ayşe TAŞKIN, Ayşe ADANALI, Promotör Yakup AYGÜL kontrol ve denetiminde vatandaşlarımızdan kan bağışı kabul etmektedir. 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol