banner328
Öne Çıkanlar Kurt Koyun Sürüsüne Saldırdı İhtiyaç Sahiplerine Kömür Dağıtımı Yapılıyor KİGAL Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısını Yaptı Kalfalık

Bu haber kez okundu.

İlçe Emniyet Müdürü Akbaba'ya Teşekkür Ziyareti

Son zamanlarda çiftçilerin kullandıkları malzemelere yönelik artan hırsızlıklara karşı mücadele başlatan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmalarla 2 hırsızlık şüphelisini malzemeler ile yakaladı.

Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy,Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mustafa Zengin,Çiftçi Malları Koruma Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ,Yonca Üreticileri Birliği Başkanı Hasan Yurt birlikte İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbaba’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Karapınar Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner teşekkür ziyareti ile ilgili Şunları söyledi: “Ҫiftlerimizinalɪn teri ile kazanıp,tarım arazilerine bin bir güҫlükle kurdurduğu elektrik trafosu, panosu ve sulama tesisatlarɪnɪn son yıllarda ҫalɪnɪp gasp edilmesi olayı emniyet birimlerimiz tarafından çözüldü.

Özellikle son yɪllarda, ҫiftҫilerimizin mağduriyet yaşadɪğɪ trafo ve pano hɪrsɪzlɪgɪ olayı Emniyet birimlerimizin sɪkɪ takibi neticesinde ҫete üyeleri deşifre edilerek ele geҫirilmesi ile ҫözüldü.

Bu süreҫte, Üreticilerimizin büyük bir sorunun çözüme kavuşturulması aşamasında ҫalɪşma gösteren Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Karapınar Cumhuriyet Savcɪlɪğɪna ve emeği geҫen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol