Bu haber kez okundu.

 İBRAHİM TAŞYAPAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Başkan Mugayıtoğu beraberinde ilçeye bağlı Yeşilyurt Belde Belediye Başkanı Bekir Yenen, Karapınar Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Şenol Mutlu ve bir grup işadamı ile birlikte geldiği Bingöl'de Vali İbrahim Taşyapan'ı ve Bingöl İşadamları Derneği'ni (BİNGİAD) ziyaret etti.


Heyet ilk olarak 2004–208 yılları arası Konya'nın Karapınar ilçesinde kaymakamlık yapan Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Valilik makamında gerçekleşen ziyaret sonrasında heyet, BİNGİAD'a bir ziyaret gerçekleştirdi. BİNGİAD Başkanı Medeni Arifoğlu, heyetin onuruna kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltıya Belediye Başkanı Serdar Atalay, Emniyet Müdürü Ercan Taştekin ve BİNTSO Başkanı Erkan Çalbay da katıldı. Karşılıklı görüşlerin alındığı toplantıda, Bingöl'ün ekonomisi konuşuldu. Toplantı sonrasında Karapınar Belediye Başkanı Mugayıtoğlu, BİNGİAD Başkanı Arifoğlu'na hediye takdim etti.

BİNGİAD ziyareti sonrasında Vali Taşyapan, kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen heyeti, Solhan ilçesinde bulunan Yüzen ada’ya götürdü. Yüzen ada ziyaretinden sonra heyet, Bingöl'den ayrıldı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol