Öne Çıkanlar AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zenginden Basın Açıklaması Maske Takmayan Vatandaşlara Ceza Aydoğanlar MYO Öğrencileri Çevre Temizlik Çalışması Yaptılar Vali Toprak Erozyon Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

Bu haber kez okundu.

Fransız Turistler İlçemizi Gezdiler

Karapınar’dan sonra Çumra Çatalhöyük, Konya ve Mevlana Müzesi, Antalya- Kemer gezisi yaptırılacağını, Karapınar’da halkın ve esnafların turistlere gösterdikleri ilgi ve alakadan memnun kaldığını söyledi.

 Fransız Turistler İlçemizden memnun kaldılar

Fransız turistler Ankara, Nevşehir, Kapadokya, Tuzgölü, Sultanhanı’nı gezdikten sonra Karapınar’a gelerek tarihi ve doğal güzellikleri gezdiler. İlçemizde de Meke gölü, Acıgöl, Sultan Selim Camii ve obrukları gezen Fransız turistler, Karapınar halkından sıcak ve yakın ilgi gördüklerini söylediler.

İpek Turizm Seyahat Acentası Rehberi Refik Baysal, Fransız turistler Karapınar gezisinden de ayrıca memnun oldular. Karapınar’dan sonra Çumra Çatalhöyük, Konya ve Mevlana Müzesi, Antalya- Kemer gezisi yaptırılacağını, Karapınar’da halkın ve esnafların turistlere gösterdikleri ilgi ve alakadan memnun kaldığını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol