Öne Çıkanlar Satranç Turnuvası Tamamlandı Oda Üyelerinin Hizmeti Ayağına Getirildi İlaçlama Mücadelesi Devam Ediyor Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısını Yaptı

Bu haber kez okundu.

Esnaf Kefalet Genel Kurul Yaptı

 Karapınar lisesi sosyal faaliyetler salonunda yapılan genel kurula Belediye başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ali Ayhan Kızıl,Esnaf Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi 6.Bölge Birliği Başkanı Mehmet Baybağan, Karaman Esnaf Sanatkar Kredi ve  Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Arı,Ereğli Esnaf Sanatkar Kredi ve  Kefalet kooperatif Başkanı Mustafa Oymak ile diğer davetliler katıldı.

Genel kurulda yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet ve gelir gider raporları okunarak kabul edildi.

Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 6.Bölge Birliği Başkanı Mehmet Baybağan, Karapınar şubelerinin bölgenin en iyi kooperatiflerinden biri olduğunu kaydetti.

Başkan Baybağan ”Karapınar kooperatifimiz 2012 yılında 50 kooperatif içerisinde ilk beş içerisine girerek önemli bir başarıya imza attı. Özverili ve gayretli çalışmalar ile Karapınar diğer kooperatiflere örnek olmuştur” dedi.

Başkan Baybağan, Karapınar Esnaf Sanatkâr kredi ve kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Kocatürk’e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol