Öne Çıkanlar MAYIS 2017 TÜKETİCİ FİYATLARI ENDEKSİ Belediyenin Kurduğu Oyun Grupları Çocukları Sevindiriyor Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alında

Bu haber kez okundu.

En Anlamlı Kampanya

Ziyarette konuşan Abdulkadir Gök "Herkes Onu Okuyor" projelerini İl dışına da taşıyarak ulusal bir nitelik kazandırdıklarını söyledi. Projenin İl Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlendiğini söyleyen Gök,Projeye 51 ilden başvuru oldu. Geçen yıl üniversite ve cezaevi ile birlikte 19 000 kişi Peygamber Efendimizin hayatını okudu. Bu yıl 50 bin kişinin Peygamber Efendimizin hayatını okuması hedefleniyor. Peygamber Efendimizin hayatını okuyan ve yarışmaya giren yetişkin kategorisinin birincisine araba; ikinci, üçüncü ve dördüncüsüne umre ve sınavda başarılı olan 571 kişiye hediye verilmesi planlıyor. Yarışma bu yıl 4 kategoride gerçekleştirilecek" dedi.
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu ise, projenin sosyal sorumluk açısından önemine değindi. Karapınarlının yarışmaya ilgi göstereceğine inandığını söyleyen Başkan Mugayıtoğlu,”yarışma çok önemli ve güzle bir yarışma. Katılımın yüksek olması için gereken desteği vereceğiz” dedi. Karapınar İlçe Müftüsü Hüseyin GÜN Onun (s.a.v.) ahlakı Kuran’dı ve herkesin bu ahlak ile ahlaklanması gerekir dedi. 
Karapınar Belediyesine ve Karapınar ilçe Müftülüğüne projeye katkılarından dolayı teşekkür eden Gök proje hakkında sınava girenlere 1 adet Kuranı Kerim verileceğini, Kuranı Kerimlerin bağış yoluyla temin edileceğini ve bu konuda Karapınar halkından destek beklediklerini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler:
En Anlamlı Kampanya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol