Öne Çıkanlar Yetkililerce Maske Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler İZDES Heyeti Karapınar  Kaymakamlığını Ziyaret Etti Fevzipaşa Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti

Bu haber kez okundu.

BELEDİYE PERSONELİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU İlçemize Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Hemşehrimiz Sayın Murat Kurum tarafından kazandırılan Millet Bahçesi Salonun da düzenlenen programa Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Başkan Yardımcısı Halil Aker, daire müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

İftar sonrası konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Belediyemizin tüm personeli, tüm kadroları bir bütün olarak çalışırken, büyük bir aile olmanın ve bu aile içerisinde görevlerimizi noksansız yapmanın gönül rahatlığı içerisinde hep birlikte Karapınar’ın geleceğine yeni sayfalar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hep birlikte Karapınar halkının rahatı için çalışmalarımızı sürdürürken, sizlerle çalışmaktan dolayı da son derece mutluyum. Bu vesile ile hepinizin Mübarek Ramazan Ayı’nı tebrik ediyor, davetimize iştirak eden herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol