Öne Çıkanlar MAYIS 2017 TÜKETİCİ FİYATLARI ENDEKSİ Belediyenin Kurduğu Oyun Grupları Çocukları Sevindiriyor Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alında

Bu haber kez okundu.

Belediye Başkanından Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürüne Ziyaret

Gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan Başkan Yaka “Karapınar Belediyesi olarak insan odaklı hizmetler üretiyoruz. Diğer kurum ve kuruluşlarla sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak ortak aklın hâkim olduğu bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu kapsamda SGK İl Müdürümüzü makamında ziyaret ettik. Kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ziyarette Sosyal Güvenlik Kurumu Konya İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz, SGK faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya ve AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin’e bilgi verdi.

Ziyaret sonrasından SGK İl Müdürü Yavuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya ve AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin’e teşekkür etti.                                                                                                                            (M.Ceyhan)

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol