Öne Çıkanlar Murat Kurum Bu Şehrin Öz Evladıdır Belediye Çalışanlarına Başkandan İftar Yemeği Yaş pancar posasının paketlenmesi Sivil Toplum Kuruluş Başkanlarına Yatırımları İnceleme Gezisi

Bu haber kez okundu.

Başkanlardan Öğretmenler  Günü'nde Anlamlı Ziyaret

Ziyaretler de "Öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır" diyerek öğretmenlerin değerini vurgulayan Başkan Yaka "Eğitim, hayatımızın en önemli ihtiyacı, biz aldığımız eğitimle hayatımızı sürdürüyoruz. Bu sebeple öğretmenlerimize çok şey borçluyuz, onlar için ne yapsak azdır. Bizim için çok kıymetliler. Değerleri asla ölçülmez. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, emekli olmuş öğretmenlerimize sağlıklı bir yaşam, görevleri başındaki öğretmenlerimize meslek hayatlarında başarı ve kolaylıklar diliyorum. Terör saldırılarında ve görev sırasında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.
Bu ziyaretin kendisi için en güzel öğretmenler günü hediyesi olduğunu söyleyen emekli öğretmen Duran Ali Gökçe "Bu ziyaret benim için en güzel öğretmenler günü hediyesi oldu. Ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Yaka'ya, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin'e, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar'a ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hakan Koçak'a teşekkür ediyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol