banner328
Öne Çıkanlar Karapınar Belediyesi Wu Shu takımı Bölge Şampiyonu Karapınar Belediyespor Taraftarlarını Sevindirdi Atatürk İlkokulu Öğrencilerine Karapınar Tanıtıldı TEMA Vakfı Gönüllüleri Sabah Kahvaltısında Buluştular

Bu haber kez okundu.

Başkandan Esnaf Ziyareti

Başkan Özlü ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı esnaf ziyaretinde, esnafların istek ve şikâyetleri de not alınarak çözüm için çalışılacağı bildirildi.

Esnafların en fazla veresiye satışlardan şikâyetçi olduğunu belirten Başkan Özlü,” Karapınar tarım ve hayvancılık ekonomisine dayanıyor. Küçük esnaflarımız veresiye satışlar yaptığı zaman zor durumda kalabiliyorlar. Bu konuda esnaflarımıza peşin satmalarını öneriyoruz.” Dedi.

Esnaf ve Sanatkârlar Odasının ve personellerinin çalışmalarından memnun olup olmadıklarını da sorduklarını belirten Başkan Özlü” Biz esnaflarımızın istediklerini yapmak zorundayız. Bunun için Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu ve personellerimizle birlikte esnaflarımızı memnun etmek için çabalıyoruz.” Diye konuştu.

Esnaflarda, Başkan Özlü ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Anahtar Kelimeler:
Başkandan Esnaf Ziyareti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol