Öne Çıkanlar İlçemiz Okullarına TUBİTAK Bilim Kitaplığı Projesi Mustafa Şener Ortaokulu Mezuniyet Töreni Ahmet Tevfik Mavi Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı Özbekistan Tarım

Bu haber kez okundu.

Başkan Yaka Ve Başkan Yardımcısı Aker Yol Çalışmasını Yerinde İnceledi

Yol çalışmasına Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Erkan Tokay ve Öbektaş Mahalle Muhtarı Özlem Çelik de katıldı.

Başkan Yaka açıklamasın da “Yeşilyurt Mahallemiz ile Emirgazi İlçesine bağlı Öbektaş Mahallemizle birlikte Büyükşehir Belediyemizin Karapınar-Emirgazi kavşağından Yeşilyurt Mahallemize ve Öbektaş Mahallesine giden yaklaşık olarak 12 km lik yoldaki yol yapım çalışmasını yerinde inceliyoruz. Büyükşehir Belediyesi yasası ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin yol ağındaki yollarında yol çalışmalarına devam ediyor. Bu bölgedeki yaşayan vatandaşlarımızın dar olan yollardaki yol güvenliğini sağlamak ve daha güvenilir ulaşım yapmaları için yol genişletme ve sathi asfalt yol çalışmaları devam ediyor. Yeşilyurt Mahalle ve Öbektaş Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ben bu vesile ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a, Fen İşleri Daire Başkanlığına, personele ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Erkan Tokay ve Öbektaş Mahalle Muhtarı Özlem Çelik de “Yol çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a ve personele teşekkür ediyoruz” dediler.

Yol çalışmasında Başkan Yaka ve Başkan Yardımcısı Aker yol çalışmasında çalışan personele tatlı ikramında bulundular.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol