Öne Çıkanlar Yetkililerce Maske Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler İZDES Heyeti Karapınar  Kaymakamlığını Ziyaret Etti Fevzipaşa Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti

Bu haber kez okundu.

Başkan Yaka,esnafların istek ve şikayetlerini dinledi.

Karapınar’a yerel ve hükümet destekli yatırımlar hakkında da bilgi veren Başka Yaka,” “Önümüzdeki yıllarda daha iyi bir Karapınar biz bekliyor” dedi.

Zor dönemde geçtiklerinin altını çizen Başkan Yaka,Covid-19 sebebi ile ülke olarak zorlu süreçten geçiyoruz.Buna rağmen yatırımlarımız ve hizmetlerimizi sürüyor.Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile irtibat hallindeyiz..Tarım ve hayvancılık şehri olarak bilinen Karapınar enerji ile de ülke ekonomisine katkılar yapmaya hazırlanıyor.İlçemizde bir çok alanda devlet destekli yatırımlar devam ediyor” dedi.

AK parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ise birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemiz şantiye halinde..Enerji yatımları devam ederken,Kentsel dönüşüm,Sosyal Konutlar,,Hükümet Konağı ve sağlık alanında inşaatlarda başlamış durumda" dedi.

Toplantıya AK parti İlçe başkanı Mehmet Yaka,AK Parti ilçe başkanı Yusuf Zengin ve Ticaret Borsası başkanı Ahmet Ulusoy ,Belediye Meclis Üyesi Mustafa Köklüsoykatıldı

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol