banner328
Öne Çıkanlar Ali Gülbahar AK Parti İlçe Başkanlığına Aday Adaylığını Açıkladı Nesli Tükenen Yakalı Toy Kuşu Doğaya Bırakılacak Karapınar İcra Müdürü Zahide ERDURAN Oldu Karapınarda Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinliği Kapsamında Bisiklet Turu Düzenlendi

Bu haber kez okundu.

Başkan Mugayıtoğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Sabah kahvaltısında köy ve mahalle muhtarlarını ağırlayan başkan Mugayıtoğlu, görevde oldukları 8,5 yılda gerçekleştikleri hizmetleri anlattı.

Karapınar’ın 130 yıllık bir belediye olduğunu söyleyen Başkan Mugayıtoğlu,” Bizim yaptığımız hizmetler ilçemizin kaderini değiştirdi” dedi.

Her zaman çok konuşmaktan ziyade vatandaşın beklentilerine cevap vermek için çalıştıklarını söyleyen Mugayıtoğlu,” İlk olarak ilçenin imarını ele alarak yaptığımız kamulaştırmalar ile

İlçemizin şehir görüntüsüne kavuşması için çaba harcadık. Bununla birlikte kanalizasyon başta olmak üzere diğer altyapı çalışmalarını tamamlayıp ilçemizin en önemli sorununu çözdük. Eğitim, sağlık, yeşil alan, yol yapımı, organize sanayi gibi yıllarca bekletilen sorunlarında çözümünde önemli katkılar yaptık. Bizler bu hizmetleri yaparken birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettik. İlçe teşkilatımız, il teşkilatı ve milletvekillerimiz ile birlikte sayısız hizmetlere imza attık. Son dönemler enerji üssü olma yolunda büyük mesafe alan Karapınar’ı bütün dünya tanıyacak.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol