Öne Çıkanlar Yetkililerce Maske Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler İZDES Heyeti Karapınar  Kaymakamlığını Ziyaret Etti Fevzipaşa Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti

Bu haber kez okundu.

Aydğanlar MYO Ereğli Vasfiye Ergin Huzurevini Ziyaret Etti

18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle SÜ Karapınar Aydoğanlar MYO Müdürü Öğr. Gör. Naim Çağlar Diri, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Sertaç Arı, çalışanlardan ve öğrencilerden bir grup; Ereğli Vasfiye Ergin Huzurevi’nde yaşlılarımızı ziyaret etti.

Yetkililer, huzur evinde yaşlılara verilen hizmetler hakkında bilgiler verdi. Öğrenciler huzurevinde kalan yaşlılara karanfil ve çeşitli hediyeler verdi. Öğrenciler yaşlılarla sohbet edip onların tecrübelerinden yararlanma fırsatı bulurken huzur evinde kalan yaşbireyler bu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade etti.

Okul Müdür Öğr Görevlis Naim Çağlar Diri, Öğrencilerimiz bu ziyarette gerçekten güzel anlar yaşadılar. Yaşlılarımızla birlikte vakit geçirmekten keyif aldılar. Öğrencilerimiz ile birlikte ilerleyen süreçte ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bizleri konuk eden ve yaşlılarımızla bir araya gelmemizde emekleri bulunan huzurevi yetkililerine teşekkür ediyoruz."

Öğrenciler de farklı nedenlerden dolayı yaşamlarını huzurevinde devam ettirenlerin hayat hikayeleriyle bazen heyecanlandıklarını bazen de üzüldüklerin ancak birlikte vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol