Öne Çıkanlar Meke Krater Gölü Kartpostallık Manzaralar Oluşturdu Başkan Yaka Birinci Sınıf Öğrencilerin İlk Karne Heyecanına Ortak Oldu Başkan Tartan ; Erkoyuncuyu Ziyaret Etti Kesmez Mahallesinde Şehitleri Anma ve Asker Uğurlama Programı Düzenlendi

Bu haber kez okundu.

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yanılmaz Başkan Yaka’yı Ziyaret Etti

Ziyarette,  AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve Yönetim Kurulu Üyesi Şenel Gökcan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Gümüşsoy  Belediye Meclis Üyeleri  Mustafa Köklüsoy, Ahmet Uğurlu ve Necati Kardeş de hazır bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yaka AK Parti MKYK Üyesi-Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ve beraberindeki heyete teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Daha sonra AK Parti MKYK Üyesi-Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ve beraberindeki heyet, İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat'ı makamında ziyaret ettiler.

 Ziyaret sonrasında Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu devam eden silo deposunda incelemelerde bulundular.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol