Öne Çıkanlar Yetkililerce Maske İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk İlçe Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler İZDES Heyeti Karapınar  Kaymakamlığını Ziyaret Etti

Bu haber kez okundu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

Kaymakam Onur Kökcü ve eşi, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve eşi, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ile birlikte ASEM ve KOMEK kurs merkezlerini gezerek ve burada görev yapan öğretmenlere ve kadın kursiyerlere birer çiçek veren Başkan Yaka, kadınların yalnızca bir gün değil her gün hayatın her anında önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yaptı.

Kaymakam Kökcü ve Başkan Yakasınıfları ve atölyeleri gezerek yaptıkları çalışmalar hakkında kursiyerlerden bilgiler aldılar. Başkan Yaka, insanların bilgisi kadar güçlü olduğuna işaret ederek, "Analarımız, bacılarımız, eşlerimiz bizim her zaman başımızın tacı. Biz de bugün, verdiğimiz önemi göstermek için sizleri ziyaret edip günün anısına birer çiçek veriyoruz. Gördüğüm kadarıyla her branşta çok güzel çalışmalar var. Emek verip göz nuru döken tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Ayrıca Hep beraber ülkemizin geleceği için dua edelim” diyerek Bahar Kalkanı harekâtında yapılan operasyonlarda görev alan askerler için dua etmelerini isteyerek konuşmasını tamamladı.

Kaymakam Kökcü ve Başkan Yaka KOMEK Dokuma kursu atölyesinde tamamlanan Seccade’yi tezgâhtan keserek Dokuma Atölyesindeki kursiyerleri tebrik ettiler.

ASEM ve KOMEK kurs merkezlerindekikadın kursiyerler ve personel de, "Çok teşekkür ediyoruz. Bugün bizi düşünüp ziyaret eden Kaymakam Onur Kökcü Beye ve eşi Şule Hanıma, Belediye Başkanı Mehmet Yaka Beye ve eşi Saniye Hanıma, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal Beye. Bizi çiçekle onurlandırdılar, özel hissettirdiler. Buraya kadar gelip bize bugünü anlamlı kıldığı için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol