Öne Çıkanlar MAYIS 2017 TÜKETİCİ FİYATLARI ENDEKSİ Belediyenin Kurduğu Oyun Grupları Çocukları Sevindiriyor Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alında

Bu haber kez okundu.

İlçemizde Covid-19 Yeni Koronavirüs  Denetimleri Devam Ediyor

Covid-19 yeni koronavirüs konusunda Kaymakama bağlı İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ile Belediye Başkanlığına bağlı Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından maske takılması, sosyal mesafeye uyulması ve temizlik kuralları hakkında bilgilendirme denetimler ilçemiz merkezi ve merkeze bağlı bütün yerleşim yeri olan mahallelerde devam etmektedir.
İlçenin Sandıklı Mahallesi, Toki evleri çevresinde denetim yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çocukların ve vatandaşların yoğun olduğu alanlarda durarak maske takmaları, sosyal mesafeye dikkat etmeleri, temizlik kurallarına uymaları ve koronavirüs konularında zaman zaman sohbet ettikleri ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri maskesi olmayan çocuklara maske vererek maskelerini takmaları konusunda uyarılarda bulundukları görüldü.
Toki evlerinde polislerle tanışıp koronavirüs hakkında bilgiler alan çocuklardan Elif İkra Yeşilyurt, Elçin Diker, Bengusu Durman, Ravza Şencanlı, Elvin Mina Aydınlı, ÖmerTürkeri. Alpay Coşkun, Ömer Faruk Şencanlı, Yunus Emre Diker, Buse Karakuş, Rahime Bayır, İlayda Yeşilyurt, Erva ve İkbal Fidan, Gülsena Barutcu ve diğer arkadaşları Yeşilpınar Gazetesi F. Mahabiri Musa Ceyhan'a şunları söylediler,"Polis amcalarımızın bizlerle tanışıp ilgi ve alaka göstermelerine ve vermiş oldukları bilgilerden ve yapmış oldukları uyarılardan çok faydalandıklarını ve bizlerle ilgilenmelerinden dolayı polis amcalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Polis amcalarımız bazı maskesi olmayan arkadaşlarımıza maske de verdiler. Bundan sonra da hem kendi sağlığımız hem de toplum sağlığı için maskesiz sokağa çıkmayacaklarını, sosyal mesafeye uyacaklarını, el temizliğine ve çevre temizliğine daha fazla dikkat edeceklerini" söylediler. 
 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol