Öne Çıkanlar Yenilenebilir Enerjinin Merkezi Konumunda Başkan Yaka ve Kaymakam Murat Aşı Uygulama Noktasını Ziyaret Etti Konya Karapınarda 13.150 m² tarla icradan satılıktır Karapınar Devlet Hastanes Doğalgaz Dönüşüm İşi Yaptırılacaktır

Bu haber kez okundu.

Velilerden Özgüler'e teşekkür
 Çocuklarının Özel eğitime başladıktan sonra çevresi ile iletişimi konusunda ciddi gelişmeler gösterdiğini söyleyen öğrenci velileri, “Allah bu eğitim kurumundaki öğretmen ve idarecilerden razı olsun. Onların sayesinde çocuklarımızın hayata tekrar tutunduklarını ve ailesi ile çok daha barışık bir tavır sergilediklerine şahit oluyoruz. Çocuklarımızı tekrar kazanmak bizleri mutlu ediyor. Ayrıca Özel eğitim kurumunda edindiği arkadaş çevresi sayesinde eğitim kurumuna da severek gidiyorlar. Allah devlete zeval vermesin. Kurum yetkililerine ve öğretmenlere teşekkür ederiz” dediler.

Özel Özgüler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Embiya Güler ise, “Engel bir özür değildir. Biz çocuklarımıza sahip olamadıklarını değil, sahip olduklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Sahip oldukları değerleri fark eden çocuklarımız, hayata karşı daha bir sevecen ve güvenle bakıyorlar. Onların kazandığı özgüven, çevrelerine sevgi ışıltıları olarak yansıyor. İmkânlarımız ölçüsünde faydalı olmak için eğitimci arkadaşlarımız ile beraber çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca önümüzdeki günlerde engelli öğrencilerimizin el becerileri ile ilgili çalışmalara da imza atmaları için projelerimizi hayata geçirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol