Öne Çıkanlar Alman Turistler Acı Göle Hayran Kaldılar Sokak Sağlıklaştırması Projesi Başladı Karapınarda Kan Bağış Kampanyasına Yoğun İlgi Mehmet TARTAN Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Bu haber kez okundu.

Okullarımızın Genel Onarım Çalışmaları Tamamlandı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilçemiz okullarına gönderdiği ödenekler,  Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Özel İdare marifeti ile harcanması gerçekleştirilerek, okullarımızın eksiklikleri giderildi. Yetkililerden alınan bilgiye göre, Mustafa Şener Ortaokulu’nun bütün pencereleri PVC’ye dönüştürülerek, okulun ısı kaybı azaltılmış ve modern bir görünüme sahip olmuştur. İmam Hatip Ortaokulu’nun bütün katlarda ıslak zeminleri seramik kaplanmış olup, WC-lavabo sistemleri yenilenmiştir. İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi ve Hacı Osman Arı Anadolu Lisesi’nin kalorifer yakıt dönüşümleri gerçekleştirilmiştir. Cumhuriyet İlkokulu WC-lavabo ve Cumhuriyet Ortaokulu çatı onarımları tamamlanmıştır. Yunus Emre Ortaokulu ve Gazi Mustafa Kemal Ortaokullarının iç cepheleri boyanmıştır. Karapınar Anaokulu yeni adresinde modern bir görünüme kavuşturulmuştur. Ayrıca diğer Köy ve Kasaba okullarımızın küçük onarımları gerçekleştirilerek, fiziki mekânların eğitim öğretime ve kış sezonuna hazırlıkları tamamlanmış olduğu görüldü.

Bizde Yeşilpınar Gazetesi olarak, okullarımızın genel onarımlarının tamamlanmasında ödenek gönderen Milli Eğitim Bakanlığına, İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım’a,  Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İl ve İlçe Özel İdare Müdürlüğüne, İl, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine, Okul Müdürlüklerine, Okul Aile Birliği Başkan ve yönetimlerine ilgi, alaka ve emeklerinden dolayı şükranlarımızı sunarız. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol