Öne Çıkanlar Oda Üyelerinin Hizmeti Ayağına Getirildi Satranç Turnuvası Tamamlandı İklim Ensan Eliyle Değişiyor Yeşilyurt Mahallesinde Esnaf Ziyareti

Bu haber kez okundu.

23.09.2020 günü saat 14.00’de Gazi Mustafa Kemal Ortokulu çok amaçlı salonunda noter huzurunda yapılan çekilişle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda çalıştırılmak üzere TYP kapsamında 42 Hizmetli ve 17 Özel Güvenlik görevlisi Noter kurası ile belirlendi. Noter kurası Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Facebook hesabından canlı olarak yayınlandı.

Noter Kurası çekiminde; İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İçalan, İŞ-KUR Temsilcisi Osman Emre Özfarfar, Karapınar Noter Vekili İsmet Ali Kocaerkek, Noter Katibi Cihan Tiryaki, Gazi Mustafa Kemal Ortaokul Müdürü Ünal Güleç bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞ-KUR arasında yapılan protokol gereğince Noter Kurası ile belirlenen 42 Hizmetli ve 17 Güvenlik görevlisi elamanlar 01.10.2020 tarihi başlangıç ve 30.06.2021 bitiş tarihine kadar çalışacaklardır. 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol