Öne Çıkanlar Karapınar KİGAL Okulunda Proje Üreten Mucitler Karapınarlı Gönüllü Gençler Kaymakam Onur Kökçüyü  Ziyaret ettiler İlk Kez Oruç Tutan Çocuklara Hediye Verecek Okullarda İlk Yardım Farkındalık Semineri Verildi

Bu haber kez okundu.

Öğrencilere "Küçük Kara Balık" Tiyatro Oyunu Sahnelendi

Müzikal türünde olan "Küçük Kara Balık" tiyatro oyunu,İranlı yazar Samed Behrengi'ye ait kitaptan uyarlanarak çocuklar tarafından beğenilerek izlendi. Yönetmenliğini Çağatay Çiftçi'nin üstlendiği oyunda; annesi ile beraber bir derede yaşayan ve yaşadığı yerin dışındaki dünyayı oldukça merak ederek, uzun bir yolculuğa çıkan küçük bir balığın maceralarını konu ediniyor.
Küçük Kara Balık isimli oyunu Kaymakam Onur Kökcü, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Şube Müdürleri Hulusi Sonkaya ve Tahir Ağırgötüren, Öğretmen ve Öğrencilerin katılımları ile gerçekleşti. 
Başkan Yaka oyun sonunda yaptığı açıklama Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü olarak iki gün boyunca yaklaşık 2 Bin öğrencimiz Kültür Merkezinde 6 seans olarak izleme fırsatı buldular. Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun yönetmeni Çağatay Çiftçi'ye ve oyuncu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Belediye olarak kültürel etkinliklerimiz devam edecektir"dedi.
 Böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen çocuklar Belediye Başkanı Mehmet Yaka'ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal'a teşekkür ettiler.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol