Öne Çıkanlar karapınar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Kaymakam Oğuz Cem Murat Şehit Ailelerine Ziyaretlerine Devam Ediyor Halk Eğitimi Merkezinden Maske Üretimi

Bu haber kez okundu.

 Liseler Arası Münazara Yarışması Sonuçlandı
  8 okulun karşılaştığı yarışmalarda finale İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi ile Anadolu Öğretmen Lisesi kaldılar. Final müsabakasında İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi öğrencileri ‘’Başarı para kazandırır.’’  konusunu, Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri ise ‘’Para başarı kazandırır.’’ konusunu savundular. Çok çekişmeli ve heyecanlı geçen münazara yarışmasının galibi İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi oldu. Yarışmanın sunuculuğunu Türkçe Öğretmeni Yakup KARTAL yaparken jüri üyeliklerini ise Türkçe öğretmenleri Yüksel SARIÇİÇEK, Yücel Murat ÖZMUTAF ve Yusuf KARAGÖZ yaptılar.
              İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nizamettin TEZCAN;  Öğrencilerin kendine güven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, toplum içinde kendini ifade edebilme, savunma, fikir üretme ve çözüm bulma yeteneklerini geliştirmek amacıyla, ilçemiz ortaöğretim okullarında öğrenim gören öğrenciler arasında yapılan münazara yarışmalarının çok çekişmeli geçtiğini ve faydalı olduğunu belirterek emeği geçen bütün öğretmenlere ve öğrencilere   teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol