Öne Çıkanlar Yeni Hayvan Pazarı Hizmete Girdi Karapınar Belediyesinden Kültür Gezisi Karapınar Gençlik Merkezi Gezi Düzenledi Bir Çok Suçtan Aranan Şahıs Uyuşturucu ile Yakalandı

Bu haber kez okundu.

Kesmez İlkokulu  Ek Binası’nın Açılışı Yapıldı

Ek bina açılışına Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem MURAT, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Halil AKER, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Sönmez  İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL , Muhtarlar Derneği Başkanı Fahri Sağlık ile merhum Duran UMUTLU'nun eşi, çocukları ve davetliler katıldı.

Kaymakam Oğuz Cem Yılmaz Umutlu ailesine eğitime sağladıkları katkılardan dolayı Plaket verildi

 Okula yapılan ek bina içerisinde ayrıca okulun Kop projesi tarafından hibelendirilen “KOP ile Annemle Okuyorum “ kütüphanesi, Umutlu ailesinin destekleriyle yapılan Özel Eğitim Sınıfı ve Toplantı Salonunun da  yer aldığı öğrenildi.

Kesmez İlkokulu ve Ortaokulu   Müdürü Özden Yalçın, “okulumuz içerisine hayırsever merhum Duran UMUTLU'nun eşi ve çocukları tarafından yaptırılan ek bina ile öğrencilerimizin hizmetine sunulan özel eğitim sınıfı ve toplantı salonunun mevcut.Hayırsever Umutlu ailesine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol