Öne Çıkanlar Meke Krater Gölü Kartpostallık Manzaralar Oluşturdu Başkan Yaka Birinci Sınıf Öğrencilerin İlk Karne Heyecanına Ortak Oldu Başkan Tartan ; Erkoyuncuyu Ziyaret Etti Kesmez Mahallesinde Şehitleri Anma ve Asker Uğurlama Programı Düzenlendi

Bu haber kez okundu.

Karapınar’da İlköğretim Haftası Kutlandı

Çelenk sunma programına, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler, sivil toplum kuruluş başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Çelenk sunumu ile başlayan program, Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra, açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal yaptı.

Önal yaptığı konuşmada; "Bilginin katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin de çok hızlı bir şekilde gelişme gösterdiği günümüz dünyasında eğitim öğretim faaliyetlerinin ne kadar büyük bir önem ifade ettiği, her geçen gün daha net bir şekilde anlaşılmaktadır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün öncülüğünde yürütülen fiziksel hazırlıkların yanı sıra üretilen ve yürütülen projelerle okullarımızda verimliliği artırmaya yönelik gerekli tüm planların yapıldığını ifade eden Önal, öğrenci, öğretmen ve veliler ile işbirliği içerisinde nice çalışmaların hayata geçirileceği bir eğitim yılı olacağına inanıyoruz" dedi.

Amil Önal İlkokulu Müdürü Fatih Keleş koordinatörlüğünde, Öğretmenler ve Öğrencilerin hazırladığı, şiir dinletisi ve halk oyunlarının ardından program sona erdi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol