Öne Çıkanlar 1- 7 Mayıs Trafik Haftası Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması düzenlendi. Yeni Atanan Emniyet Müdürü Görevine Başladı Musa Ceyhan Taburcu Oldu

Bu haber kez okundu.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka konuşmasında “Pandemi sürecinde uzaktan eğitime destek vermek için Karapınar Belediyesi olarak öğrencilerimize tablet dağıtılması, Eba destek merkezlerinin kurulması, robotik kodlama merkezi gibi bir takım elektronik cihazlarda öğrencilerimizi yanlarında olduk. Onların İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafında rutin olarak yapılan denemelerinde yardımcı olduk. Bugün de aynı şekilde 12. sınıf öğrencilerimizin üniversite sınavında diğer katılımcı öğrencilerden geri kalmamaları için onlara destek amaçlı fasikülleri kendilerine ulaştırmaları için okul müdürlerine teslim ediyoruz. Öğrencilerimizin bu dönemde çalışmalarının zor olduğunu tahmin ediyoruz ama inşallah gayretleriyle başaracaklarına inanıyorum. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal açıklamasında “Öğrencilerimizin gelecekteki hedeflerine ulaşmasında katkı sağlayacak bu çalışmada bizlere her daim destek olan  Belediye Başkanımız Mehmet YAKA ve Kaymakamımız Sayın Oğuz Cem MURAT'a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol