banner328
Öne Çıkanlar Dirsek Basmalı El Dezenfektan Standı Kan Bağış Kampanyası Devam Ediyor Bakan Soyludan Flaş Açıklama 81 İlde Koronavirüs Denetimleri Devam Edecek Karapınarda Koronavirüs Denetimleri Kesintisiz Devam Edilecek

Bu haber kez okundu.

Karapınar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Ortaklığıyla ''Gösterini Yap Hediyeni Kap'' Etkinliği

Karapınar’da da Karapınar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla   “Gösterini Yap Hediyeni Kap” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğine katılan 1000 öğrenciye akıl zeka oyunları hediyesi 4 Mayıs 2020 Pazartesi gününden itibaren okul yönetimleri aracılığıyla ulaştırılacaktır.

Etkinlik hakkında bilgi veren Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal,

‘’ TBMM’nin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında, 23 Nisan kutlamalarında okullarından uzak kalan çocuklarımız için böyle bir etkinlik düşündük. Bayrak ve vatan sevgisiyle yoğrulan gösterilerini bizlere gönderen öğrencilerimizin düşünme becerilerini geliştirmek, bilişsel becerilerini güçlendirmek amacıyla akıl zeka oyunları hediye ediyoruz. Bu güzel etkinlikte bizlere destek olan Karapınar Kaymakamımız Sn. Onur KÖKÇÜ, Karapınar Belediye Başkanımız Sn. Mehmet YAKA, ilgili öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.’’ Dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol