Öne Çıkanlar Meslek Yüksekokuluna Yeni Müdür Yardımcısı Atandı Karapınarda Ekili Alanları Dolu Vurdu Sivil Toplum Kuruluşları Ortaklaşa Aşure Etkinliğini Gerçekleştirdi Karapınar Ekogem İhale Sonuç Bildirimi

Bu haber kez okundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Vekâleten İbrahim ÖNAL Görevlendirildi

İlçe Milli Eğitim Müdür V. İbrahim ÖNAL; 1984 Karapınar doğumlu olup, İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Karapınar’da tamamladı. Liseden sonra Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyat bölümünden 2006 yılında başarı ile mezun oldu. 2009 yılında Edirne-Süloğlu ilçesinde öğretmenliğe başladı. 2010 yılında Hakkari Merkezde öğretmenlik yaptıktan sonra 2011 yılında Konya-Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesinde 8 yıl öğretmen ve idarecilik görevlerini başarı ile yerine getirdi. İbrahim ÖNAL, görev aldığı bütün okullarda başarılı çalışmalar yaparak, başarılı çalışmaları ve uygulamaya koyduğu projeleri ile dikkatleri üzerine çekerek öğrenci velileri ve çalışma arkadaşları tarafından takdir edilen ve sevilen ÖNAL 2019 Ağustos ayı itibariyle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne getirildi. Burada görev yaparken, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Mustafa UYSAL’ın Konya-Karatay İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanması ile boşalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Konya Valiliği emri ile İlçe Milli Eğitim Müdür V. Olarak İbrahim ÖNAL görevlendirildi.

Bizde Yeşilpınar Gazetesi olarak Konya Valiliğince İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görevlendirilen İbrahim ÖNAL beye sağlık sıhhat içerisinde çalışmalarında üstün başarılar diliyoruz. 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol