14 Aralık 2017 Perşembe

HEM’ den Hazırlık Kursu

Karapınar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında açılan Üniversite Sınavına Hazırlık Kursuna lise mezunlarından yaklaşık 200 öğrenci devam ediyor.

08 Kasım 2017 Çarşamba 19:43
Bu haber 412 kez okundu
HEM’ den Hazırlık Kursu
  Kurslarda, Matematik Öğretmenleri Mehmet Ali Kıray, Melek Türe, Şehriban Uslu, Edebiyat Öğretmenleri İbrahim Gülser, Destegül Çivi, Tarih Öğretmeni Fatih Aslan, Coğrafya Öğretmeni Mehmet Uçar, Kimya Öğretmeni Hacı Ramazan Karatepe, Fizik Öğretmeni Mehmet Baltaoğlu ve  Biyoloji Öğretmeni İbrahim Akça görev yapmaktadırlar.
Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ahmet Aydınbelge bu konuda şunları söyledi, " Üniversite Hazırlık Kursumuzda, Lise Mezunu Öğrencilerimizin Üniversite sınavına daha iyi hazırlanabilmesi için her hafta yeni sınav sistemine uygun olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Geçen yıl yakalanan başarının bu yıl da yakalanması için yoğun tempoda çalışma içerisinde olduklarını belirten Müdür Aydınbelge, deneme sınavlarının Üniversiteye giriş sınavı olan YKS'ye kadar devam edecektir."dedi
MUSA CEYHAN
Anahtar Kelimeler: HEM’ Den Hazırlık Kursu

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV