21 Ocak 2018 Pazar

Halk Eğitimden Boğaziçi Üniversitesine

2016 Eylül döneminde Karapınar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okuluna kaydını aldıran Tolgahan Güdül Halk Eğitimde açılan YGS-LYS kursuna kaydını yaptırdı.

10 Ağustos 2017 Perşembe 17:42
Bu haber 3084 kez okundu
 Halk Eğitimden Boğaziçi Üniversitesine

Düzenli olarak kurslara devam eden Tolgahan, deneme sınavlarını eksiksiz yaparak verilen testleri çözdü, yapamadığı soruları öğretmenlerine sorarak başarıya ulaştı. Sonuç olarak LYS-5 Dil Sınavında Türkiye sıralamasında 971. Sırada ilk tercihle Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğini kazanan Tolgahan GÜDÜL şunları söyledi;

“Kurs hakkında en sevdiğim olay hocalarımın ders anlatması değil aynı zamanda rehberlik yapmaları, çoğu zaman bire bir ilgilenmeleri, ders saatleri dışında da yardımcı olmaları başarıya ulaşmamda etkili oldu. Soru kaynaklarında hiçbir zaman sıkıntı çekmedim. Kurslardaki düzen ve disiplinin sürekli olması başarıma büyük katkıda sağlamıştır” dedi.  YGS-LYS hazırlık kursunda başta HEM ve ASO Müdürü Ahmet AYDINBELGE’YE, Müdür Yardımcısı İbrahim HARMANCIYA bu kurs imkânını biz öğrencilere sağladıkları için çok teşekkür ederim. Kurs boyunca bizlerle birebir ilgilenen hocalarım Matematik Öğretmeni Mehmet Ali KIRAY’a, Coğrafya Öğretmeni Hamza ŞENKAL ve Mehmet UÇARA’a, Tarih Öğretmeni Fatih ASLAN’a, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İbrahim GÜLSER’e ve Rehber Öğretmeni Serap TAŞ’a,  YGS sınavından sonra LYS-5 Dil sınavına hazırlıkta benimle birebir ders işleyerek sınava hazırlanmamı sağlayan İngilizce Öğretmeni İsmail Hakkı KURUM’ a ayrı ayrı teşekkür ederim.

Son olarak YGS-LYS sınavına hazırlanan öğrenci arkadaşlarıma yorucu bir çalışma temposundan ziyade düzenli ve devamlı çalışarak hedeflerine ulaşabileceklerini bilmelerini istiyorum. Dedi. 

MUSA CEYHAN

    Yorumlar

banner290
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YESİLPİNAR GAZETESİ - Karapinar'in Gercek Haber kaynagı - 10 Ocak 2018 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 19 Aralık 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV