Öne Çıkanlar Sokak Sağlıklaştırması Projesi Başladı Karapınarda Kan Bağış Kampanyasına Yoğun İlgi Mehmet TARTAN Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti Ömer Halisdemir Kapalı Sebze Pazarında Yeni Düzenleme

Bu haber kez okundu.

Babalar, Hem Eğleniyorlar Hem de Öğreniyorlar

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda açılan “Aile Eğitimi”nde babalar, hem eğleniyorlar hem de öğreniyorlar

Babaların yoğun ilgisinin olduğu “Aile Eğitim Kursu”nda her hafta yeni bir etkinlik  yapılıyor. Bu haftaki “Aile Eğitimi” öncesinde “Çiğ Köfte Partisi” yapıldı.  Her haftanın Salı akşamlarını iple çeken abalarımız yine eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdür Yardımcısı Erdem BÜYÜKKARAKURT  “Aile Eğitimi Kursu”na gelen babaların bu eğitimden çok memnun olduklarını söyledi. Ayrıca her hafta yeni bir etkinliğin olması nedeniyle babaların ilgisini daha çok çektiğini söyledi.

Kursa katılan babalar da, her hafta değişik bir etkinliğin olduğunu, bir sonraki haftayı sabırsızlıkla beklediklerini söylediler. Kursiyerlerden Oktay ERGEN, bu eğitime gelenlerle daha yakın dostluklar kurduklarını ve eğlenerek öğrendiklerini söyledi.

Kursun Eğitimcisi Nihat BAŞBUĞU da “Aile Eğitim Kursu”na katılan babalarla keyifli anlar yaşadıklarını, onların çok istekli olmaları dolayısıyla eğitimin daha çok faydalı olduğunu söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol