Öne Çıkanlar CHP Konya Milletvekili Atilla Kart Soğuk Hava Deposu İnşaatında İnceleme Herkes İçin Spor Voleybol Turnuvası Sona Erdi Karapınarda Obruk İçerisinde Obruk Meydana Geldi

Bu haber kez okundu.

Akıl ve zeka oyunlarının teslim törenine İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka,  İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Şube Müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka “İstiklal Marşı'mızı ezbere okuyup video gönderen tüm öğrencilerimize Karapınar Belediyesi tarafından akıl ve zeka oyunları, öğrencilerimizin isimlerine özel hazırlanarak okul müdürlüklerine teslim edilmiş olup öğrencilerimize ulaştırılacaktır.

Kocaman kalplerine vatan sevgisini sığdıramayan geleceğimizin ışığı öğrencilerimiz Türk Milleti için yazılmış en güzel mısraları yorumlayarak kendilerini ifade etmeye çalıştılar. Binlerin üzerindeki videolarda birbirinden güzel yorumlarla bizleri bir kez daha umutlandıran değerli öğrencilerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, ekibine, veli, öğretmen ve idarecilerimize çok teşekkür ederim” dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol