Öne Çıkanlar TANISI VE TEDAVİSİ VEREM (TÜBERKÜLOZ) NEDİR? Meke Krater Gölü Kartpostallık Manzaralar Oluşturdu Başkan Yaka Birinci Sınıf Öğrencilerin İlk Karne Heyecanına Ortak Oldu Başkan Tartan ; Erkoyuncuyu Ziyaret Etti

Bu haber kez okundu.

8. Sınıf Mezunları ''Mezuniyet Partisi''yle Okullarına Veda Ettiler

Korona salgını nedeniyle zor bir yıl geçiren ve LGS'nin de stresinden kurtulan öğrencilere değişiklik olması için okul yönetimi ve öğretmenlerinin iş birliğiyle mezuniyet tören düzenlendi. Okulun bahçesinde gerçekleştirilen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim Önal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet İçalan, Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Mehmet Özhan,kıymetli veliler ve sevgili öğrencilerimiz katıldı.  Çocukların bu mutlu ve gururlu gününde onları yalnız bırakmayan çok sayıda veli programa katılım sağladı. 
               Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla açılarak okul müdürü Bekir Kıyar ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Önal'ın konuşmalarıyla devam etti. Öğrencilerin heyecanları ve velilerin gururları gözlerinden okundu. Öğrenciler yöresel türküler eşliğinde streslerini atarak eğlenceli zaman geçirdiler.  Okul birincisi Zeynep Uzer mezuniyet kütüğüne birincilik künyesini annesiyle birlikte çaktı. Okul birincisi Zeynep Uzer birincilik konuşmasında ailesine ve destekleri için öğretmenlerine teşekkürlerini sundu. Mezuniyet pastasının kesilmesinden sonra öğrenciler 10. yıl marşı eşliğinde keplerini fırlatarak okullarına ''elveda'' dediler.


HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol