Öne Çıkanlar LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI Akülü Engelli Araç Teslimi Yapıldı Zafer Mahalle Muhtarından Örnek Davranış Nesli Tükenen Yakalı Toy Kuşu Doğaya Bırakılacak

Bu haber kez okundu.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

Atatürk Anıt Meydanı’nda başlayan törende; öğretmenler adına ''Çelenk Sunma'' Programı icra edildi. Programa Atatürk Kültür Merkezi’nde Tahsin Görgülü Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu video ve oratoryo gösterisiyle devam edildi.

Gösterinin ardından  müzik öğretmenleri Hazal ÜNKESEN, Aslı PANCAR ve Mustafa SAYAR tarafından öğretmenlere müzik dinletisi yapıldı.

Programın sonunda, adaylığı kalkmış  öğretmenler, Öğretmenevi ve ASO Müdürü Hulusi SONKAYA eşliğinde yemin ederek öğretmenlik gibi kutsal bir mesleğin sorumluluklarını ve değerlerini bir kez daha özümsemiş oldular.

Program sonunda tüm öğretmenlere Karapınar Süt Birliği tarafından  sıcak süt ikram edilerek öğretmenlerin bu anlamlı günü kutlandı. Karapınar

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal” programda emeği geçen Tahsin Görgülü Ortaokulu  yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize, müzik öğretmenlerimize, teşekkür eder, bizler için değerli olan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutlarız” dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol