Öne Çıkanlar Hacı Naciye Ateş Camii İbadete Açıldı Şehitlerin Aziz Hatıraları Yaşatılıyor Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyeleri seçimi yapıldı Terörü Lanetliyoruz

Bu haber kez okundu.

Ziraat Odası Başkanlığından İhale İlanı

Karapınar Ziraat Odası Başkanlığı Mülkiyetinde , Hankapı Mahallesi Okullar Caddesi Belediye İşhanı Zemin Katta bulunan 608 ada  12  parselde kayıtlı  22,84 m2 - 22,84m2 - 25,83 m2 lik toplam 71,51 m2 3(üç) adet dükkanın muhammen bedel üzerinden  tek fiyat ile toptan  satışı gerçekleştirilecektir.; 6964 Sayılı Türkiye Ziraat Odaları Birliği Alım Satım Yönetmeliği 18.Maddesi uyarınca kapalı zarf teklif usulü, Zarflar açıldıktan sonra Komisyon takdirine bağlı  Açık artırma teklif usulü ve/veya pazarlık suretiyle satış ihalesi yapılacaktır.

İhale Karapınar Ziraat Odası Başkanlığında, 28.02.2014 tarihine rastlayan Cuma günü saat 14.00’ de Belediye İşhanın da Ziraat Odası Hizmet binasındaki Meclis Toplantı salonunda yapılacaktır.

 İstekliler 27.02.2014 tarihine rastlayan Perşembe günü saat 17.00’e kadar Karapınar Ziraat Odası Başkanlığına başvurusunu ve şartnameye uygun olarak hazırlanan teklif mektubunu teslim etmek zorundadır. Belirtilen gün ve saatten sonra verilen teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Satışla ilgili, Satış Genel Şartnamesi ve Teklif Dosyasını Ziraat Odası Başkanlığı Genel Sekreterliğinden temin edilebilecektir. Ayrıca Satış Genel Şartnamesine www.ziraatodasi.org.tr adresinden de ulaşılabilecektir.

İlanen duyurulur

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol