banner328
Öne Çıkanlar Gaziosmanpaşa Mahallesinde Yeni Obruk Meydana Geldi LGS Bilgi Yarışması yapıldı TÜGVAdan Ortaokullarda Kitap Kurdu İmam Hatip Tatbikat Yükseliş Camii Temel Atma Töreni Yapıldı

Bu haber kez okundu.

Park ve Mesire Alanları yeniden Düzenleniyor

Vatandaşların daha nezih bir ortama kavuşturulması için belediye ekiplerinin yoğun çalışma sürdürdüğünü belirten Başkan Yaka, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımını açıklayarak park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının bugün itibariyle kullanılmaya başlanacağını duyurdu. Bizler de hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm belediye ekiplerimizle mesire ve piknik alanlarımızı hazırlıyoruz." ifadelerini kullandı.
Piknik ve mesire alanlarında mangal ve semaver yakılmayacağını vurgulayan Başkan Yaka, şunları kaydetti:
"Tedbirler kapsamında vatandaşların kullanımına kapatılan park, bahçe, mesire ve piknik alanları tekrar açılıyor. İllerdeki veriler ve salgının yayılma durumuna göre vatandaşlar maske takarak ve sosyal mesafe kurallarına uyarak bu alanları kullanabilecek. Genelge kapsamında birazda daha sabırlı olmamız gerekecek. Özellikle mangal ve semaver yakılmaması konusunda uyarıda bulunmak istiyorum, doğamızı korumaya devam edeceğiz. Çevremizi ve sağlığımızı korumaya devam edeceğiz. Temiz havanın tadını çıkaracağız. Bakanlığımızın önerdiği tedbirleri alarak park ve bahçelerimizi mesire alanlarımızı kullanımına tekrar başlayacağız" dedi.

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol