14 Aralık 2017 Perşembe

KASIM AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Karapınar Belediyesi Kasım ayı Meclis toplantısı 07.11.2017 Salı günü saat 14.30'da Belediye Başkanımız Mehmet Yaka'nın Başkanlığında yapıldı. 5393 Sayılı Belediye kanunun 20. Maddesine istinaden Kasım ayı olağan toplantısında gündem maddeleri tek tek görüşülerek karara bağlandı.

08 Kasım 2017 Çarşamba 20:26
Bu haber 352 kez okundu
KASIM AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI
Toplantıdaki ana gündem maddeleri şöyle; 2018 yılı ücret tarifesi hususunda hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyon Raporu'nun hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. İlçenin Adalet ve Cumhuriyet Mahallelerinin bir   kısmında 1/1000 ölçekli uygulama imar plan revizyonunun yapılması hususunda hazırlanan İmar komisyon raporu hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. İlçemiz çeşitli mahallelerinde Belediyemize ait gayrimenkul satışlarının yapılmasının hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gaziosmanpaşa Mahallesinde 1426 ada 23 nolu parselin bir kısmında mera vasfı değişikliğinin yapılması hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Kasım ayı meclis toplantısı
dilek ve temennilerle son buldu. Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler 2. Sınıf Öğrencilerinden bir grup Belediye Meclis toplantısını sonuna kadar izlediler. Öğrenciler ilçemizde Belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek, Karapınar her geçen gün gelişme gösterdiğini söyleyerek Belediye Başkanımız Mehmet Yaka'ya, Meclis üyelerine ve Belediye personeline teşekkür ettiler.
MUSA CEYHAN

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV